Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ceny mandarynek gwałtownie spadają, rynek cytryn zmienia kurs"

2023-07-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po tym, jak sezon mandarynek za granicą rozpoczął się dobrze pod względem cen w Europie, wolumeny gwałtownie wzrosły w ciągu ostatnich dwóch tygodni. "To wywarło znaczną presję na ceny szczególnie łatwych do obierania mandarynek. Ceny klementynek i innych odmian były wysokie, ale w ciągu dwóch tygodni spadły prawie o połowę. Z niecierpliwością czekamy na mandarynki Nadorcotts i Orri, co do których nadal mam dobre oczekiwania"

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem