Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Cytryna, mango i winogrona odgrywają znaczącą rolę w zwiększaniu eksportu portu

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Od stycznia do października eksport owoców za pośrednictwem terminalu kontenerowego (Tecon Salvador) obsługiwanego przez Wilson Sons w Brazylii odnotował imponujący wzrost o 304% w porównaniu z tym samym okresem poprzedniego roku, w sumie obsługując 2 997 kontenerów. Cytryna, mango i winogrona odegrały znaczącą rolę w tym wzroście, wraz z innymi owocami i ładunkami chłodniczymi, takimi jak pulpy i soki przeznaczone do

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem