Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Eksport hiszpańskich cytryn pozostaje ograniczony, ponieważ rynek nie jest tak naprawdę aktywny".

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kampania cytrynowa w Hiszpanii jest jak dotąd dotknięta brakiem popytu ze strony rynków europejskich, co powoduje ciągły spadek cen. W 45 tygodniu średnie ceny w miejscu pochodzenia wahały się od 0,32 do 0,37 euro za kilogram.

"W miarę upływu listopada niektórzy producenci stali się słusznie nerwowi", powiedział Międzybranżowe Stowarzyszenie Cytryn i Grejpfrutów Ailimpo. "Jesteśmy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem