Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Lepsza dostępność tureckich cytrusów

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon tureckich cytrusów jest w pełnym rozkwicie i wydaje się, że jest to raczej lepszy sezon niż poprzedni, mówi Coskun Eren, kierownik ds. marketingu tureckiego eksportera świeżych produktów Eren: "Zwykle zaczynaliśmy nasz sezon około połowy września od cytryn Meyer. Obecnie Meyer jest nadal na półce, ale kontynuujemy cytryny Interdonato, grejpfruty Star Ruby i Rio Red, Dobeshi Beni

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem