Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Limoneira nawiązuje współpracę w zakresie ochrony cytryn za pomocą technologii powlekania

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Limoneira Company ogłosiła, że nawiązała wyłączną relację licencyjną z firmą Apeel Sciences. Limoneira będzie chronić cytryny w całym swoim łańcuchu dostaw za pomocą technologii powlekania Apeel. Ta niemodyfikowana genetycznie, jadalna, roślinna powłoka dłużej utrzymuje wilgoć i ogranicza utlenianie, zapobiegając psuciu się owoców w całym łańcuchu dostaw. W przypadku cytryn oznacza to, że pozostają one soczyste i zachowują swoje właściwości

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem