Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Limorè dociera do Australii

2023-05-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po 28 dniach na morzu, pierwszy kontener włoskich cytryn Limorè dotarł do Australii 18 maja 2023 roku. Owoce będą wkrótce dystrybuowane do sieci supermarketów i wysokiej klasy restauracji w Sidney i Melbourne.

Consorzio di Produttori di Limoni Associati di Rocca Imperiale poinformowało, że "około 50 tysięcy kilogramów produktów zostało wysłanych z Livorno 20 kwietnia 2023 r.

>".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem