Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Malta blokuje import sycylijskich cytrusów z powodu naruszenia przepisów dotyczących zwalczania szkodników

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponad trzy tony owoców cytrusowych z Sycylii nie zostały wpuszczone na Maltę w sobotę, według ministerstwa rolnictwa tego kraju. Przesyłka owoców, zawierająca pomarańcze, cytryny i mandarynki, przybyła katamaranem i została zapakowana w 306 skrzynek. Przesyłka została zwrócona, ponieważ inspektorzy znaleźli owoce zapakowane z liśćmi i łodygami, co narusza zasady zwalczania szkodników.

Zawiadomienie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem