Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowa linia produktów w wodzie, occie, soli i soku z cytryny

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Wykorzystujemy sezonowe produkty jako surowce do naszych przetworzonych produktów, w tym końcówki rzepy, z których powstają pasty i produkty w oleju. Rynek nie jest ożywiony, ponieważ gdy popyt na produkty półprzetworzone spada, oznacza to, że branża zwalnia z powodu stagnacji konsumpcji. Popyt na suszone pomidory, które są właściwie naszym wiodącym produktem, pozostaje dobry - informuje Gianluca

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem