Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Organiczne sycylijskie pomarańcze o zadowalającym kalibrze

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomimo niesprzyjającego klimatu ostatnich kilku miesięcy, sycylijska kampania cytrusowa jest kontynuowana w dość stałym tempie. Według Moniki Solarino, współwłaścicielki wraz z bratem Giuseppe firmy Bioagricola F.lli Solarino, która produkuje blond pomarańcze, grejpfruty i cytryny - wszystkie organiczne - w południowo-wschodniej Sycylii, od Noto do Ispica, "owoce na drzewach są bardzo dobre, z doskonałymi

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem