Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Popyt na cytrynę nie wzrósł, mimo że podaż jest niższa o prawie 20%"

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tegoroczna podaż cytryn jest niższa niż zwykle ze względu na niekorzystne warunki pogodowe w okresie kwitnienia i rozwoju owoców. Pomimo tego, sprzedaż hiszpańskich cytryn pozostaje w stagnacji od początku 2023 roku.

Styczeń jest zawsze trudnym miesiącem dla sprzedaży wielu produktów, problem ten wydaje się rozprzestrzeniać na luty, według Międzybranżowego Stowarzyszenia ds. Cytryn

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem