Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Torbiarka z furtką jest rozwiązaniem dla mniejszych produktów

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Fox Solutions produkuje worker z furtką o niewielkiej powierzchni, który jest w stanie prowadzić surowe, niepocięte produkty o średnicy lub długości poniżej sześciu cali, obsługując wagę od jednego funta do dwudziestu funtów. "FSWB3 Wicketed Bagger jest doskonała do pakowania cytryn, limonek, pomarańczy, grejpfrutów, a także cebuli i ziemniaków wszystkich odmian" - mówi Aaron Fox, wiceprezes Fox

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem