Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Trudna kampania cytrusowa w RPA z powodu zwiększonych problemów z czarną plamistością"

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kampania cytrusowa w RPA była do tej pory szczególnie trudna. "Szczególnie dużo czarnej plamistości pojawiło się na cytrynach i pomarańczach z powodu opadów deszczu w okresie kwitnienia. W całym asortymencie obserwujemy również wysoki odsetek dużych kalibrów. Z drugiej strony, pomarańcze sokowe małego kalibru są rzadkością i są sprzedawane po bardzo wysokich cenach", podsumowuje Matthias Eggemann.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem