Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Tureckie partie przemysłowe domagają się wsparcia w wysokości 2,250 lirów za tonę dla eksportu cytrusów

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Oczekuje się, że średnie zbiory cytrusów w sezonie 2023-2024 wyniosą 6,4 mln ton tylko w prowincjach Mersin, Adana i Hatay. Rekordowa produkcja około 7 milionów ton spodziewana jest w 2023 roku wraz z dodaniem innych tureckich prowincji.

Produkcja owoców cytrusowych (cytryn, pomarańczy, grejpfrutów, mandarynek itp.) eksplodowała. Jeśli nie będzie można ich wyeksportować, pozostaną na rynku krajowym. Dla

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem