Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ulewne deszcze opóźniają zbiory cytryn w RPA

2023-02-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Powszechne deszcze na północy opóźniły zbiory cytryn w Letsitele, Hoedspruit, Onderberg, podczas gdy Schoemanskloof, na zachód od Nelspruit, podobno widział niektóre z największych powodzi.

Przez ostatni weekend niektóre gospodarstwa w północno-wschodniej Mpumalanga widziały prawie 400 mm deszczu z powodu silnego odcięcia systemu niskiego nad RPA. Pięćdziesięcioletnie rekordy opadów zostały zmierzone na niektórych farmach w

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem