Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W przeciwieństwie do Argentyny, która przetwarza 85% swojej produkcji cytryn, Hiszpania przetwarza tylko 30%.

2024-01-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sytuacja podaży cytryn i pomarańczy w przemyśle przetwórczym stanowi w tym roku wyjątkowe wyzwania i możliwości ze względu na globalne i lokalne warunki rynkowe. "W przypadku pomarańczy mamy do czynienia ze znacznym niedoborem na całym świecie, zaostrzonym przez straty produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i Meksyku, a także niskie plony w Hiszpanii z powodu poważnych susz. Doprowadziło to do rekordowych cen

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem