Patrząc wstecz na cytryny w 2024 roku
2024-12-18 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Zbliżający się koniec 2024 roku oznacza, że w kategorii cytryn Półkula Południowa dawno zakończyła swoje sezon we wrześniu-październiku. "Ten rok był geografii niższego poziomu produkcji globalnej" - mówi Alejandro Moralejo, dyrektor generalny firmy Salix Fruits. "Zarówno RPA, jak i Argentyna borykały się z wyzwaniami w produkcji".
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



