Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Bułgarskie czereśnie na rynku krajowym

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ostatnio na rynkach w Bułgarii pojawiła się bułgarska czereśnia, którą sprzedaje się w cenie nie wyższej niż 5,11 euro za kilogram, podczas gdy owoce importowane sprzedawane są w cenie 35,80 euro za kilogram. Jednak jak podaje Zhivka Grozdeva z Bułgarskiego Stowarzyszenia Ogrodniczego, na rynkach jest stosunkowo mało bułgarskich czereśni, a import z Turcji czy Grecji jest nieliczny, stąd

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem