Deszcz wpływa na wczesne zbiory wiśni w środkowym Chile
Po dwóch silniejszych niż przewidywano opadach deszczu w ciągu ostatnich dwóch tygodni w środkowym Chile, producenci wiśni zaczęli dostrzegać pewne pęknięcia we wczesnych odmianach Santina i Royal dawn, które podobno odnotowały do 20% uszkodzeń.
Czereśnie Santina wykazujące pewne pęknięcia po deszczach w środkowym Chile.
Ponieważ oceny potencjalnych szkód są nadal dokonywane, ponieważ
...

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Czereśnie