Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Dostępność czereśni wysokiej jakości utrzymuje się w tym sezonie"

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W 20. tygodniu Bienek Fruchthandels rozpoczął sprzedaż hiszpańskich czereśni w tym roku. "Sezon rozpoczął się od mniejszych owoców, z których każdy ma średnicę około 26-28 mm. Jednak od połowy tego tygodnia dostępne są również większe kalibry o średnicy 30+. Ze względu na fakt, że pogoda w Hiszpanii była wyjątkowo zła, spodziewamy się znacznie mniejszej produkcji w tym sezonie, ale przede wszystkim zmniejszonej ilości owoców

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem