Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Krajowa produkcja wiśni wzrosła w MY 2022/23

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Produkcja wiśni w Japonii w MY 2022/23 wzrosła. FAS/Japan prognozuje dalszy wzrost produkcji wiśni w MY 2023/24 ze względu na sprzyjające warunki pogodowe. Eksport czereśni z USA do Japonii odbije się w MY 2023/24 dzięki zniesieniu ceł i ożywieniu produkcji w USA. FAS/Japan oczekuje, że produkcja i import nektarynek w Japonii pozostaną na niezmienionym poziomie.

Produkcja

W

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem