Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowa linia pakowania pozwala na zwiększenie produkcji wiśni o 30 proc.

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Superfresh Growers® z dumą informuje, że tego lata zwiększy swoją produkcję czereśni o 30 procent dzięki dodaniu najnowocześniejszej linii pakowania.

"Świeżość i szybkość dotarcia do konsumentów to klucz do sukcesu w kategorii wiśni" - powiedział Robert Kershaw, dyrektor generalny Superfresh Growers. Kontynuował: "To magiczne, gdy inwestycja poprawia

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem