Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sezon na czereśnie z północno-zachodniego Pacyfiku w USA: Wysoka jakość, ale duża frustracja

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Poprzedni sezon wiśniowy na północno-zachodnim Pacyfiku był postrzegany jako doskonały pod względem jakości, ale jeden z plantatorów wiśni określił go jako jeden z najbardziej irytujących sezonów. Powód? Doskonałe produkty nie zostały sprzedane z powodu zbyt wysokich cen w Kalifornii.

Prezes Northwest Cherry Growers, B.J. Thurlby, wyjaśnił, że wysokie ceny odstraszyły niektórych kupujących: "Wiesz, kiedy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem