Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Spadek przylotów wiśni i czereśni transportowanych drogą lotniczą, australijskie nektarynki trafiają na rynek

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przybycie wiśni i czereśni transportowanych drogą lotniczą w tym tygodniu było stosunkowo skoncentrowane, ze znacznym wzrostem ilości, specyfikacji i odmian w porównaniu do poprzednich tygodni. Oprócz odmiany Brooks, w sprzedaży znajdują się odmiany Santina, Royal Dawn i Bing, wśród których Santina stanowi stosunkowo dużą część. Przyjmuje się, że ogólna twardość jest dobra, a smak i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem