Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Stabilne ceny pierwszych dostaw czereśni z Apulii

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nieustanne deszcze niepokoją włoskich plantatorów wiśni z powodu uszkodzeń spowodowanych pękaniem, które mogą zagrozić zbiorom lub ich części. Jednak sytuacja pozostaje pozytywna na froncie handlowym, a ceny utrzymują się na stałym poziomie dla pierwszych dostaw wczesnych wiśni, ponieważ występuje niedobór podaży. Według jednego z apulijskich biznesmenów, ceny u producentów wahają się od 4,50 € do

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem