Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wspomagane zapylanie wiśni i czereśni w Chile jest częścią inteligentnych rozwiązań wprowadzanych obecnie w Europie

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ciężkie czasy wymagają inteligentnych rozwiązań. Obejmuje to wspomagane zapylanie wiśni i kiwi, a także przenośne maszyny zapobiegające zamarzaniu. To tylko niektóre z rozwiązań, do których chilijska firma Zimex Smart Agro zwróciła się w ramach swoich inteligentnych rozwiązań, aby rozwiązać i zaspokoić potrzeby hodowców. Postrzegają siebie jako "twórców rynku niszowych technologii rolniczych, aby nie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem