Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Tak, warto poszukać ogłoszeń, jeśli cena 6 zł za kilogram czereśni jest dla Ciebie atrakcyjna. Możesz znaleźć świeże owoce w dobrej cenie i cieszyć się ich smakiem. Szukaj lokalnych ogłoszeń lub idź na targ, aby znaleźć najlepsze oferty. Smacznego!

2024-06-04 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
Wiśnie z domowego drzewa po 6 zł za kilogram. Taka oferta została znaleziona na jednym z popularnych platform handlowych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem