Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

To zdanie wydaje się być niezrozumiałe, ponieważ zawiera zlepek słów bez sensu. Może chodzi o to, że importowane czereśnie szkodzą polskim plantacjom? Jeśli chcesz, mogę spróbować pomóc w przekształceniu tego zdania na bardziej zrozumiały sposób. Chcesz t

2024-06-07 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
"Dla mnie import jest bardzo dużym problemem na poziomie krajowym. Wysoki poziom importu czereśni faktycznie ma wpływ na cenę krajowych czereśni. Jednak moim zdaniem obecna cena polskich czereśni na rynkach hurtowych jest dość wysoka jak na tę porę roku" - mówi Grzegorz Pagacz.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem