Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Hodowca/wysyłka daktyli przygotowuje się do pracowitego sezonu Ramadanu

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Natural Delights® przygotowuje się do Ramadanu w przyszłym miesiącu, oferując swoje dwu- i pięciofuntowe skrzynki okienne, aby zaspokoić zapotrzebowanie w okresie największej sprzedaży marki w roku. Tegoroczne święto rozpoczyna się 10 marca, ale muzułmańscy klienci będą poszukiwać produktów Natural Delights już pod koniec lutego, aby przygotować się do tego święta.

Ostatni Ramadan, średnia tygodniowa sprzedaż daktyli Medjool

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem