Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sky is the limit - wyjaśniono 10-krotny wzrost importu daktyli palmowych do Uzbekistanu

2023-11-15 00:00
Źródło: East-fruit.com

Analitycy EastFruit zwracają uwagę na niezwykle gwałtowny wzrost importu daktyli palmowych do Uzbekistanu w ostatnich latach. Od 2017 do 2022 roku Uzbekistan zwiększył import daktyli z 825 ton do 8,7 tys. ton, czyli ponad 10-krotnie! Biorąc pod uwagę, że produkt ten nie jest produkowany w Uzbekistanie, jego reeksport jest znikomy - cały import stanowi wielkość konsumpcji.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem