Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Figa Zizuan, dzięki swojej zdolności do przechowywania i wysokiemu plonowi, może uzupełnić braki krajowych odmian"

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Odmiany figi sadzone w Chinach są głównie cyjanowe, żółte, czerwone i brązowe, a w produkcji jest niewiele odmian fioletowych. W ostatnich latach Akademia Nauk Rolniczych Guangxi z powodzeniem wyhodowała nową fioletową odmianę figi "Zizuan", która została spopularyzowana przez Beijing Guoran Guomei Company w Chinach i jest obecnie sadzona w powiecie Ledong, w prowincji Hainan.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem