Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Figury pistacjowe we Włoszech i na całym świecie

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Włochy produkują w sumie około 300 tysięcy ton orzechów rocznie. Orzechy włoskie i laskowe można znaleźć na całym półwyspie, podczas gdy migdały i pistacje są typowe dla południowych regionów, takich jak Puglia, Kalabria i Sycylia. Mimo że gaje oliwne powiększyły się na przestrzeni lat, Włochy nadal importują wiele zagranicznych produktów, ponieważ krajowa produkcja nie zawsze zaspokaja popyt.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem