Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Jak czynniki klimatyczne wpływają na efektywność produkcji fig za pomocą uczenia maszynowego

2024-06-04 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Wpływ zmian klimatycznych na rolnictwo jest pilnym problemem, zwłaszcza dla regionów silnie uzależnionych od konkretnych upraw. Ostatnie badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Iğdır wykorzystuje uczenie maszynowe, aby zbadać, w jaki sposób zmiany klimatyczne wpływają na produkcję fig w Turcji. To badanie ma kluczowe znaczenie, ponieważ figi

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Figi

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem