Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Nasza sprzedaż jest w pełni skoncentrowana na zagranicznych rynkach hurtowych"

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Holandii firma 1 Fresh International zaopatruje się w ostatnie sztuki gruszek Santa Maria i Devici. Ta hurtownia sprzedaje szeroki zakres holenderskich i hiszpańskich owoców i warzyw, ale turecki handel jest jej główną ostoją. "Mieliśmy zamiar zdobyć również tureckie pomidory, ale na razie odłożyliśmy to z powodu zakazu eksportu" - mówi Mevlut Uzun.

Sezon na tureckie figi rozpocznie się o

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem