Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zmiany klimatu wpływają na ogrodnictwo na Węgrzech: pojawiają się nowe uprawy, spadają ceny pomidorów

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zmiany klimatyczne przekształcają węgierskie ogrodnictwo, a nowe uprawy, takie jak figi, kiwi i słodkie ziemniaki, stają się coraz bardziej wykonalne, mówi Ferenc Apáti, szef FruitVeB, największego węgierskiego stowarzyszenia producentów owoców i warzyw. Półtorej dekady temu nikt na Węgrzech nie sadził słodkich ziemniaków... Figi, które wcześniej nie mogły owocować w północno-wschodnich Węgrzech, wydały owoce

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem