Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Delegacja z China Fruit Marketing Association odwiedza egipskich eksporterów

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chińskie Stowarzyszenie Marketingu Owoców odwiedziło Egipt w zeszłym tygodniu i spotkało się z wieloma producentami i pakowniami, pracującymi nad eksportem winogron, cytrusów i granatów. Wśród tych firm jest egipski eksporter cytrusów Gelila.

Eslam Gelila, dyrektor generalny firmy Gelila, powiedział: "To była bardzo ważna i udana wizyta, podczas której nasi partnerzy w Chinach mogli

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem