Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Indie chcą obniżyć koszty eksportu dzięki próbnym wysyłkom morskim mango i granatów do USA i UE

2024-02-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W pionierskim posunięciu, Urząd Rozwoju Eksportu Produktów Rolnych i Przetworzonych Produktów Spożywczych (APEDA), we współpracy z Centralnym Instytutem Ogrodnictwa Subtropikalnego (CISH), przygotowuje się do próbnych wysyłek morskich mango i granatów do Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Inicjatywa ta, mająca na celu zmniejszenie kosztów transportu związanych z eksportem świeżych owoców, jest następstwem

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem