Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Popyt na granat rośnie, wolumen eksportu będzie wyższy w grudniu"

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W miarę zbliżania się Świąt Bożego Narodzenia, popyt na granaty rośnie, mówi Yigit Gokyigit, koordynator handlowy tureckiego eksportera świeżych produktów Alanar: "Turecki sezon granatów rozpoczął się w zeszłym miesiącu wraz z pierwszymi zbiorami. Dotychczasowy popyt był satysfakcjonujący dla całego rynku. Uważamy, że konsumpcja granatów jest w tym sezonie wyższa zarówno na rynku krajowym, jak i na rynku krajowym.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem