Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Przygotowaliśmy nasz zespół i sprzęt na upalną pogodę, aby uniknąć negatywnego wyniku".

2023-09-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Produkcja granatów dla Islek Group stale rośnie z roku na rok. W ubiegłym roku firma spodziewała się wzrostu o około 15 procent. Mehmet Mutlu, asystent ds. eksportu tureckiego eksportera świeżych produktów Islek Group, uważa, że w bieżącym sezonie produkcja granatów wzrośnie jeszcze bardziej: "W tym roku spodziewamy się zwiększenia wolumenu zbiorów o 30 procent. Oznacza to, że nasze

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem