Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Puste rynki europejskie płacą dobre ceny za wczesne granaty z Izraela"

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon granatów w Izraelu w 2023 r. rozpoczął się na początku tego miesiąca (sierpień) z pustym rynkiem europejskim płacącym wyższe ceny za te owoce. Yinon Osem, dyrektor generalny Edom Fruits: "Rozpoczęliśmy nasz sezon w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Zbiory w Peru i Izraelu bardzo dobrze się pokrywały. Peru zakończyło sezon, zapasy były szczupłe, a Izrael miał bardzo dobrą pozycję. Rynek europejski był pusty, ponieważ

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem