Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"W listopadzie i grudniu istnieje luka odmian mandarynek premium, którą wkrótce będziemy mogli zacząć pokrywać"

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

AMFRESH jest jedną z niewielu firm rodzinnych, które pozostały w sektorze. Posiada siedziby na obu półkulach oraz zintegrowane firmy zajmujące się badaniami i produkcją odmian, takie jak Genesis Innovation Group dla owoców cytrusowych, granatów, kaki i borówek, a także program SNFL dla winogron stołowych. FreshPlaza odwiedziła zakłady w Càrcer i La Pobla Llarga w Walencji, z

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Granaty

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem