Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Produkcja wszystkich pomarańczy na Florydzie spadła o 3 procent w stosunku do styczniowej prognozy

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Produkcja wszystkich pomarańczy na Florydzie spadła o 3 procent w stosunku do styczniowej prognozy, podczas gdy produkcja pomarańczy innych niż Valencia na Florydzie spadła o 9 procent. Produkcja pomarańczy Valencia w stanie pozostaje niezmieniona, podobnie jak produkcja grejpfrutów. Podobnie, cała produkcja mandarynek i tangelo pozostaje niezmieniona.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić arkusz danych.

Źródło: nass.usda.gov

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem