Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Branża omawia środki mające na celu zachowanie krajowej produkcji owoców

2024-02-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ulepszanie tworzenia wartości poprzez analizy biznesowe, uprawę gruszek, odporne odmiany lub cyfryzację i Agri-PV: Istnieje wiele podejść do zrównoważonej produkcji żywności w Niemczech i regionie. Przed Fruchtwelt Bodensee (23-25 lutego 2024 r.) staje się jasne: warunki polityczne w Niemczech zmuszają rodziny producentów do produkcji pracochłonnych i zależnych od pogody owoców

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem