Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Fundusze, które rząd zamierza przeznaczyć, są niewystarczające"

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po zatwierdzeniu przez Conferenza Stato-Regioni, minister rolnictwa, suwerenności żywnościowej i lasów Francesco Lollobrigida ogłosił, że Masaf jest gotowy przeznaczyć 12 milionów euro na łańcuchy gruszek i kiwi, aby przeciwdziałać konsekwencjom gospodarczym spowodowanym przez zjawiska pogodowe i naturalne, takie jak susza, grad i choroby roślin.

"Pomoc zostanie przyznana

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem