Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

FuturPera przełożona na 2025 rok, nowe daty: 26-27 listopada

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ferrara Expo, wraz ze swoimi partnerami OI Pera, Unapera i Consorzio Pera Igp, postanowiła przesunąć datę Międzynarodowej Wystawy Gruszek FuturPera z 6-7 marca 2024 r. na 26-27 listopada 2025 r., przywracając ją do zwykłego okresu.

"Jest to wybór dokonany na korzyść przemysłu gruszkowego, który wspiera wystawiające się firmy z całego sektora", zgodnie z komunikatem

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem