Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

GLOBALNY PRZEGLĄD RYNKU GRUSZEK

2023-08-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Światowy rynek gruszek wykazuje w tym roku kilka interesujących trendów, napędzanych zmieniającymi się priorytetami i spadkiem produkcji w niektórych krajach. W Holandii producenci gruszek są ostrożnie optymistyczni po niższych prognozach zbiorów gruszek w Europie, podczas gdy Belgia przewiduje korzystny rynek ze względu na zmniejszoną produkcję we Włoszech. Niemcy odnotowały wzrost europejskich i tureckich partii gruszek,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem