Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Gruszka Celina cv. otrzymuje licencję na uprawę w Stanach Zjednoczonych

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

We współpracy z Fruithandel Wouters i ABCz Group z Belgii, Proprietary Variety Management (PVM) ma przyjemność ogłosić, że otrzymała licencję na zarządzanie gruszką Celina cv. w Stanach Zjednoczonych.

Krzyżówka gruszek Broket Juli i Williams (znana również jako Bartlett), Celina cv. to średniej wielkości gruszka z czerwonym rumieńcem na jasnozielonym tle. Spożycie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem