"Mniejsze gruszki są obecnie droższe niż większe"
Sezon belgijskich gruszek nadal przebiega zgodnie z oczekiwaniami BelOrta. Oczekiwania wobec belgijskich gruszek na rynku były wysokie, jednak obecnie zaspokajają one popyt. "Sprzedaż rośnie. Tu i ówdzie pojawiają się owoce o nieco bardziej szorstkiej skórce, ale gruszki nadal płynnie trafiają do różnych miejsc eksportowych" - mówi Laurent De Smedt, główny sadownik w BelOrta.

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Gruszki