Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Największym wyzwaniem dla europejskiego rynku gruszek jest zupełnie inna podaż"

2023-08-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niższe zbiory gruszek w Europie powodują wysokie oczekiwania wśród holenderskich producentów gruszek. "Krążą nawet pogłoski, że prognozy w Belgii są jeszcze bardziej obniżane. Ale tak jak się mówi, gruszki nadal muszą być sprzedawane. W najbliższym czasie będziemy musieli znaleźć kompromis między oczekiwaniami producentów i klientów" - mówi Randy Dijksman z holenderskiej firmy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem