Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Niższe temperatury wpływają na wielkość gruszek w Chile i Argentynie

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Chile i Argentynie trwają zbiory i pakowanie gruszek do wysyłki do Ameryki Północnej. "Wczesne raporty wskazują, że rozmiary gruszek, szczególnie odmian takich jak Bartlett, są mniejsze niż przewidywano. Prawdopodobnie spowoduje to zmniejszenie ogólnej wielkości zbiorów importowanych do Stanów Zjednoczonych" - mówi Jason Bushong, dyrektor generalny Wenatchee, The Giumarra Companies. "Wpływ jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem