Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Oczekuje się, że gruszki w nowym sezonie będą wysokiej jakości, wpływ niskich temperatur pozostaje do zobaczenia"

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Świeże gruszki na sezon 2023 już zaczęły być pakowane. Ostatnio niektóre obszary w Shijiazhuang w prowincji Hebei doświadczyły obfitych opadów deszczu i gradu, ale nie oczekuje się, aby wpływ na główne obszary produkcji gruszek był znaczący. Jeśli chodzi o eksport świeżych gruszek w ostatnim sezonie i prognozy dotyczące produkcji, menedżer Li z Hebei Xionghan Agricultural Products Co.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem